Bazylika Nawiedzenia NMP

fot. Paweł Mazur - bankfoto

1983

rok erygowania parafii

Ulice wchodzące w skład Parafii:
Asnyka; Basztowa 1, 3, 4, 5; Batorego; Biskupia; Czarnowiejska 1-25; Czysta; Dolnych Młynów; Dunajewskiego; Feldmana; Garbarska; Grabowskiego; Karmelicka; Kochanowskiego; Kremerowska; Krowoderska 4, 6, 22-42; Krupnicza 3-21; Łobzowska 5-43, 2-40; Michałowskiego; al. Mickiewicza 13, 15, 27, 29, 35, 41, 47-61; Pawlikowskiego; Rajska; Sereno Fenna; Siemiradzkiego; Sobieskiego; Spasowskiego; Szlak 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Szujskiego

Kościoły, kaplice

Kościół Księży Zmartwychwstańców, ul. Łobzowska 10
Kościół Sióstr Wizytek, ul. Krowoderska 16
Kościół Karmelitanek Bosych, ul. Łobzowska 40
Dom Sióstr Felicjanek, ul. Batorego 16
Dom Sióstr Służebniczek Dębickich, ul. Biskupia 16
Dom Sióstr Urszulanek USJK, ul. Biskupia 6
Dom Zakonny Sług Jezusa, ul. Siemiradzkiego 31

Miejsca stałej opieki duszpasterskiej

Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla, ul. Skarbowa 1
Szpital Położniczy im. R. Czerwiakowskiego, ul. Siemiradzkiego 1

Szkoy

2 przedszkola
5 podstawowych
6 liceów ogólnokształcących
1 branżowa I st.

2 odpowiedzi

1. Szczęść Boże
    Proszę o więcej informacji o grupie modlitewno formacyjnej spotykającej się w co drugi poniedziałek miesiąca: czy to coś na wzór Odnowy , kto prowadzi duchowny czy świecki itp.
    Pozdrawiam z Panem Bogiem.

1. Szczęść Boże, Karmelitańska Grupa Modlitewno-Formacyjna ma w swoim programie modlitwę z duchem Świętym oraz duchowość karmelitańską w kontekście walki duchowej oraz postaci świętych Karmelu. Kontakt z prowadzącym – tel. 664-449-654. Przepraszam za zwłokę w informacji, przebywałam dłuższy czas w szpitalu. Pozdrawiam i zapraszam na spotkania.Z panem Bogiem!